Mes su klasės draugais ir mokytoja Virginija Kasparaitiene išėjome į gamtą. Pirmiausia aplankėme Komaro rūmus. Po to ėjome prie Velnio kalno, nes taip buvo nurodyta pažintinio tako žemėlapyje, kurį įteikė Edvinas ir Gintarė, organizavę šią išvyką.

Medžiuose turėjom ieškoti popierinių lapelių (klevo lapų), ant kurių buvo užrašytos mįslės. Mat jos vedė prie lobio. Kas atspėjo mįslę, tas laimėjo dalį paslaptingojo (saldaus) lobio, kurį dalino Edvino mama. Buvom draugiški ir vieni kitiems padėjome.

Susiskirstėme į grupes. Buvo dvi grupės. Viena grupė turėjo atsiminti ir išvardinti valgomus grybus, kita – nevalgomus. Sekanti  užduotis – apibūdinti rudeniui pasiruošusį beržą.

Po to turėjome suvaidinti sceną miško tema, padainuoti ar pašokti. Už gerai atliktas užduotis mus apdovanojo Gintarė ir mokytoja.

Ant Velnio kalno pasidengėme stalą ir visi vaišinomės. Dar truputį pasilinksminome, pasportavome kopdami į kalną ir bėgdami nuo jo patraukėme namo. Stabtelėjome prie Žvaigždėje esančios skulptūros. Susipažinome su jos istorija.

Išėję iš miško, ant Meilės tiltelio, aptarėme, ką išmokome išvykoje, kokių įspūdžių patyrėme. Pasirodo, kad patys to nejausdami dalyvavome įvairiose pamokose. Vyko lietuvių kalbos pamoka, pasaulio pažinimo, kūno kultūros, dailės ir technologijų, muzikos. Pritrūko tik matematikos. Todėl bandėm spėti kiek kilometrų nuėjom. Prisiminėme, kiek kilometras turi metrų ir t.t.

Visi mokiniai žvalūs ir linksmi grįžo į namus. Buvo labai smagu. Tokių išvykų norėtume dar.

Ineta Kiverytė
3 klasės mokinė