Visatos ritmas ir širdies plakimas per šv. Valentiną Kauno „Žalgirio“ arenoje sujungė  skirtingų kartų bei patirčių žmones.

Svečiai iš Anglijos – perkusijų ir būgnų virtuozai Terlas Bryantas ir Martinas Neilas – ne tik patys muzikavo, bet ir publiką pavertė instrumentu. Perkusijos orkestru tapusi “Žalgirio” arena įkūnijo Valentino dienos kitaip idėją – kiekvienas skirtingas, bet gali išgirsti savo, o paskui – ir kito, Kito širdį.

Apie tai kalbėjo ir publiką sveikinęs Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ - be širdies negalim gyventi, joje atsispindi visa, kas mums, mūsų mylimiems ir mūsų šaliai atsitinka.

Koncerte asmeniniais liudijimais dalijosi jaunos ir vaikus užauginusios poros, dainavo Kristina ir Rimantas Žaldokai, Nerijaus ir Mildos Sadauskų „Skafandras ir drugelis“, puikus sesių Mildos ir Teresės duetas „Baltos varnos“, Saulius Petreikis ir World orkestras.

Publika ne mažiau įvairi – jaunos ir brandžios poros, garbaus amžiaus žmonės, vaikų laisvė atliepti ritmus ir garsus, dvasininkai, pasauliečiai, politikai, verslininkai, studentai, į renginį pakviestieji karitatyvinių organizacijų, kuriems ši Valentino diena – iš tiesų kitokia, kitaip, vienu ritmu su visais.

Kaip ir kasmet, susirinkusius į Žalgirio areną palaimino Lietuvos vyskupai, linkėjimus iš šiųmetinių jaunimo dienų Panamoje perdavė ir sveikino vyskupas Darius Trijonis.

Šiame renginyje dalyvavome ir mes Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos bei Lukšių Vinco Grybo gimnazijos Gelgaudiškio vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai.