Balandžio 25-26 dienomis devintokai sulaukė kūrybos praktikės režisierės Kristinos Buožytės. Kartu su ja atvyko projekto agentė Aistė Jasaitytė – Čeburiak. Šias dvi dienas visi dirbo sparčiai – reikėjo baigti filmo montavimo darbus, rašyti skelbimus, daryti kvietimus.

Pirmą dieną kiekviena grupė peržiūrėjo savo medžiagą ir atrinko geriausius kadrus. Tada režisierius su montuotoju ir keliais savanoriais mokiniais montavo filmą, kiti kūrė filmo plakatus ir kitą papildomą medžiagą, kuri bus naudojama viešame filmų pristatymo renginyje. Devintokai dirbo neskaičiuodami laiko ir pasibaigus pamokoms.

Penktadienį į mokyklą atvyko projekto Pokyčių mokykla regiono kuratorė Erika  Samulė. Erika bendravo su moksleiviais, domėjosi jų veikla, pokyčiais.

Mokiniai kartu su kūrybos praktike baiginėjo montažo darbus (muzikos paieška, titrai ir kt. darbai). Moksleiviai ne tik dirbo, bet ir diskutavo su svečiais, žaidė, reflektavo. Pentadienį po pietų siaurame ratelyje (dalyvavo filmo kūrėjai, svečiai ir projekte dalyvaujantys mokytojai )vyko sukurtų filmų peržiūra. Sukurti du filmai: „Krito į akį“ ir „Visiškai slaptai“.  Abi moksleivių grupės pristatė savo darbus, pasakojo kaip jiems sekėsi montuoti, filmuoti, vaidinti. Filmų peržiūra vyko kaip tikrame kino teatre – su spragintais kukurūzais ir Coca Cola. Po filmų peržiūros vyko refleksija, moksleiviai džiaugėsi galėdami bendrauti su profesionalais. Įdomiai padirbėję projekte  gal ne vienas iš devintokų rimčiau susidomės režisieriaus ar aktoriaus profesija.

Kūrybos agentė Aistė 8 a klasės mokiniams vedė valandėlę apie krepšinio ir mados pasaulį.  Aistė papasakojo moksleiviams apie daug jėgų reikalaujantį krepšininko darbą. Mergaitės susidomėjusios klausėsi pasakojimo apie madų pasaulio subtilybes. Kūrybos agentė ragino, susidūrus su kliūtimis, niekada nenuleisti rankų,  visada siekti užsibrėžto tikslo.

Dvi dienos, kupinos įspūdžių, pralėkė kaipo vėjas. Laukiame naujų susitikimų.